2013/2014[]
- Sliedrecht Sport
- Alterno Apeldoorn
- Irmato VC Weert
- Peelpush Meijel
- Eurosped Oldenzaal
- New Nexus Apps/Lycurgus Groningen
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum
- Talentteam Papendal Arnhem
- VC Sneek
- SV Dynamo Apeldoorn
2014/2015[]
- Alterno Apeldoorn
- Sliedrecht Sport
- VC Sneek
- Peelpush Meijel
- Eurosped Oldenzaal
- Irmato VC Weert
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum
- New Nexus Apps/Lycurgus Groningen
- Landstede Zwolle
- Talentteam Papendal Arnhem
2015/2016[]
- VC Sneek
- Eurosped Oldenzaal
- Sliedrecht Sport
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum
- Alterno Apeldoorn
- Peelpush Meijel
- Landstede Zwolle
- Oskam Taurus
- GSVV Donitas
- Talentteam Papendal Arnhem
2016/2017[]
- VC Sneek
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum
- Sliedrecht Sport
- Alterno Apeldoorn
- Eurosped Oldenzaal
- Landstede Zwolle
- Talentteam Papendal Arnhem
- Oskam Taurus
- Peelpush Meijel
- GSVV Donitas
2017/2018[]
- Sliedrecht Sport
- VC Sneek
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum
- Alterno Apeldoorn
- Flamingo's 56
- Eurosped Oldenzaal
- Landstede Zwolle
- Peelpush Meijel
- Irmato VC Weert
- Talentteam Papendal Arnhem
2018/2019[]
- Sliedrecht Sport (mistrz)
- Alterno Apeldoorn (wicemistrz)
- Landstede Zwolle (3. miejsce)
- VC Sneek (4. miejsce)
- Eurosped Oldenzaal (5. miejsce)
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum (6. miejsce)
- Flynth Flamingos (w miejsce Irmato VC Weert)
- Ecare Apollo 8 (awans jako mistrz pierwszej ligi)
- Talentteam Papendal Arnhem (-)
2019/2020[]
- Sliedrecht Sport (mistrz)
- VC Sneek (wicemistrz)
- Springendal Set Up '65 Ootmarsum (3. miejsce)
- Eurosped Oldenzaal (4. miejsce)
- Flynth Flamingos (5. miejsce)
- Landstede Zwolle (6. miejsce)
- Talentteam Papendal Arnhem (7. miejsce)
- Ecare Apollo 8 (8. miejsce)
- Alterno Apeldoorn (9. miejsce)
- Peelpush Meijel (awans jako mistrz pierwszej ligi)
2020/2021[]
- Sliedrecht Sport (mistrz)
- Eurosped Oldenzaal (wicemistrz)
- Apollo 8 (3. miejsce)
- VC Sneek (4. miejsce)
- Flynth Flamingos (5. miejsce)
- Regio Zwolle Volleyball (6. miejsce)
- VV Set-Up'65 (7. miejsce)
- Peelpush Meijel (8. miejsce)
- Laudame Financials VCN (awans jako mistrz pierwszej ligi)
- Talentteam Papendal Arnhem (10. miejsce)
2021/2022[]
- Sliedrecht Sport (mistrz)
- Apollo 8 (wicemistrz)
- VC Sneek (3. miejsce)
- Regio Zwolle Volleyball (4. miejsce)
- Fast (5. miejsce)
- Laudame Financials VCN (6. miejsce)
- Eurosped Oldenzaal (7. miejsce)
- Peelpush Meijel (8. miejsce)
- Lammerink Installatiegroep Set-Up'65 (9. miejsce)
- Team 22 (10. miejsce)
- Draisma Dynamo (awans jako mistrz pierwszej ligi)
- Booleans/VV Utrecht (awans jako wicemistrz pierwszej ligi)
- VV Voltena (awans z trzeciego miejsca pierwszej ligi)
2022/2023[]
- Sliedrecht Sport (mistrz)
- Apollo 8 (wicemistrz)
- VC Sneek (3. miejsce)
- Regio Zwolle Volleyball (4. miejsce)
- VV Utrecht (5. miejsce)
- Eurosped Oldenzaal (w miejsce Laudame Financials VCN)
- Peelpush Meijel (7. miejsce)
- Draisma Dynamo (8. miejsce)
- Fast (9. miejsce)
- VV Voltena (10. miejsce)
- Visser Assen/Sudosa-Desto (awans jako mistrz pierwszej ligi)
2023/2024[]
- VC Sneek (mistrz)
- VV Utrecht (wicemistrz)
- Regio Zwolle Volleyball (3. miejsce)
- Sliedrecht Sport (4. miejsce)
- Apollo 8 (5. miejsce)
- SuDoSa-Desto (6. miejsce)
- Peelpush Meijel (7. miejsce)
- VV Voltena (8. miejsce)
- Draisma Dynamo (9. miejsce)
- SOMAS/Activia (awans jako mistrz pierwszej ligi)